Obecnie w Pytlówce oferujemy Państwu zakwaterowanie w pokojach różniących się stylem i standardem.

Od 2017 roku w Dobrym Domu można zamieszkać w nowych pokojach, w których wykończenie włożyliśmy mnóstwo serca i staranności. Każdy z nich ma inną nazwę i związany z nią wystrój. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- glinę, drewno, ludowe akcenty albo nowoczesne wnętrza. Na parterze można znajduje się kominek z zapieckiem, gdzie można zaszyć się z książką, odpocząć na kanapie albo usiąść wygodnie przy stole na herbatę czy kawę przygotowaną w kuchni.

Gości ze zwierzętami zapraszamy do pkoju 4b, w części d dibudowanej do naszego domu, z bezpośrednim wyjciem na ogród.

Poniżej znajdą Państwo opis każdego z nich. Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii.

 

Pokój "Drewniany"

W Dobrym Domu, na piętrze znajduje się pokój dwu - trzyosobowy, z dużym łóżkiem, fotelami, dostępem do internetu i pełnym węzłem sanitarnym. Jak sama nazwa wskazuje wykończony jest w drewnie, co tworzy wyjątkowo miłą i przytulną atmosferę.

 

   drewniany

Pokój ludowy

Ludowy to duży, trzyosobowy pokój z obszerną łazienką i dostępem do Internetu.

 

 

Pokój kwiatowy

Na piętrze "Dobrego Domu"  znajduje się studio idealne dla rodzin z dziećmi. Osobna sypialnia dla dzieci, duże małżeńskie łoże, wypoczynek, balkon z uroczym widokiem i dostęp do internetu to jego największe zalety. 

 


 kwiatowy

 

 

Pokój gliniany

 

Pokój gliniany, jak sama nazwa wskazuje, posiada gliniane, naturalne tynki i obrazy związane z garncarstwem. Pokój ma ponad 17 m2, łazienkę, balkon i ładny widok na pobliską rzeczkę. W pokoju poza trzema łóżkami znajduje sie także duży drewniany stół i krzesła. gliniany

 

POKÓJ NR 4b

 

 

Pokój ten przeznaczony jest w szczególności dla rodzin ze zwierzętami. Jest to pokój w części dobudowanej do naszego domu, nisko posadowiony, co w lecie daje przyjemny chłód. Posiada niezależne wejście, przedsionek idealny dla zwierząt, dużą szafę, przewodowy i bezprzewodowy Internet, łazienkę z prysznicem, stół, krzesła, czajnik, lodówkę i szklanki. Poza sezonem ogrzewany jest centralnie.